Katowice - Lotnisko-Pyrzowice

Adres:
Port Lotniczy Pyrzowice
Telefon:
+48 667 567 333
Email:
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
9:00 - 17:00
Wtorek:
9:00 - 17:00
Środa:
9:00 - 17:00
Czwartek:
9:00 - 17:00
Piątek:
9:00 - 17:00
Sobota:
9:00 - 17:00
Niedziela:
9:00 - 17:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
3 dni
Maksimum:
Brak ograniczeń

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Katowice 

Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice Pyrzowice jest oddalony od centrum miasta o około 30 kilometrów. Dlatego też najlepszym sposobem na wygodny i bezpośredni dojazd na lotnisko jest skorzystanie  z oferty jaką jest wynajem auta w Katowicach lub wynajem auta na lotnisku Katowice-Pyrzowice. 

Nasza wypożyczalnia aut osobowych na lotnisku Pyrzowice oferuje klientom szeroki wybór samochodów pochodzących z różnych klas i mających różne wyposażenie. Dzięki temu na wynajem auta w Katowicach może sobie pozwolić każdy zainteresowany bez względu na to jakim budżetem dysponuje. Oferta jaką jest wynajem auta Katowice Pyrzowice jest skierowana do osób, które planują przylot do tego miasta i chcą szybko i bezpośrednio dojechać do wybranego przez siebie miejsca: domu, hotelu czy na spotkanie służbowe. 

Wynajem auta na lotnisku w Katowicach to zdecydowanie najlepszy sposób na szybki i bezpośredni dojazd do centrum. Korzystając z naszej oferty możesz wynająć jedno z  aut i wygodnie dotrzeć do wybranego miejsca. Oprócz tego nasi klienci mają do wyboru samochody ręczną lub automatyczną skrzynię biegów, silnikiem diesla lub benzynowym. Dodatkowo na życzenie naszych klientów możemy zamontować fotelik dla dziecka, nawigację GPS czy bagażnik dachowy.

Rezerwacji wybranego modelu samochodu można dokonać korzystając z naszej strony internetowej. Wystarczy tylko zdecydować się na jedno z aut, a następnie korzystając z systemu rezerwacyjnego zarezerwować je na dogodny dla siebie termin. 

Wszystkich zainteresowanych ofertą jaką proponuje nasza wypożyczalnia samochodów na lotnisku zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta.  Nasi pracownicy z pewnością udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty.